Misja


AMDS
to innowacja w zakresiekomunikacjiNaszą pasją jest szeroko pojęta motoryzacja, co zaowocowało stworzeniem przedsiębiorstwa Nevt, którego podstawą jest perfekcyjna i dokładna diagnoza usterek we wszelkiego typu pojazdach.

Wszystkie moduły elektroniczne oraz oprogramowanie projektujemy i rozwijamy we własnym zakresie, dzięki czemu rozwój urządzeń i usług opieramy na realnych potrzebach klientów.

 

Mamy nowoczesne i świeże podejście do technologii i rozwiązań nas otaczających

Jesteśmy na etapie prototypownia innowacyjnego autonomicznego modułu diagnostyki samochodowej (AMDS) czyli urządzenia, które za pośrednictwem technologii bluetooth czy wifi łączy się ze smartfonem i przy pomocy zainstalowanej na nim aplikacji pozwala na kompleksową diagnostykę samochodu oraz dostęp do wielu funkcji dodatkowych. To co nas wyróżnia to przede wszystkim nowatorski koncept i podejście. Nie ograniczamy się sztucznie by zwiększyć przychody czy też obniżyć koszty.

Zależy nam na produkcie który będzie interesował, skupiał ludzi, pozwalał im na dostęp do informacji których wcześniej nie mieli lub były one tylko dla nielicznych.

Dlatego też skupiamy się na jakości. Ufamy iż zadowolony Klient to taki który otrzyma produkt dopasowany do jego potrzeb, mogący się razem z nim rozwijać i zmieniać swoje zastosowanie jak i funkcjonalność, chcemy stale rozbudowywać nasz produkt dlatego też liczymy na pełne wsparcie Klientów tak by to co stworzymy było w jak największym stopniu dopasowane do ich oczekiwań.